Карантин на території України продовжено ще на два тижні - до 22 травня, однак частина обмежувальних заходів скасовується.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідні дії вживаються й на території Канівської ОТГ, про що говорить протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради від 6 травня ц.р.  

Так, пом'якшення карантинних обмежень на території Канівської ОТГ передовсім стосується КП «Міський ринок», якому дозволено здійснювати торгівельну діяльність на всій території комунального підприємства з 13 травня ц.р.

З 11 травня ц.р. за умов дотримання карантинних вимог дозволено роботу оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (окрім зон розваг та зон для вживання їжі і напоїв у закладах торгівлі) в приміщеннях магазинів та на території КП «Міський ринок».

Також запрацюють заклади побутового обслуговування, музеї й бібліотеки. Відновлять роботу нотаріуси, адвокати, аудитори, стоматологічні кабінети.

З 11 травня ц.р. дозволено відвідувати територію парків, скверів, зон відпочинку, меморіалу Слави; спортсмени зможуть відновити свої тренування на міському стадіоні та на спортивних тренажерних майданчиках під відкритим небом чи здійснювати спортивні пробіжки парком чи набережною Дніпра.

У зв'язку з цим КП «Місто» доручено:

- проводити не менше двох разів на тиждень на території міста дезінфекцію лавок для відпочинку (в парках, зонах відпочинку, скверах, меморіалу Слави), спортивних та тренажерних майданчиків під відкритим небом;

- облаштувати міський туалет поблизу набережної, розташований за кафе «Веранда».

Окрім того, дозволено відновити роботу кафе і ресторанів «на винос», а також  літніх майданчиків, за умови отримання погодження на їх розміщення, відповідно до Положення,  затвердженого рішенням виконавчого комітету  від 21.02.2018 № 44 «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території міста Канева»; а також:

- температурного скринінгу працівників, забезпечення антисептиком для відвідувачів та засобами індивідуального захисту (не менше ніж на 5 днів);

- заборони вхід відвідувачів до приміщення закладу в тому числі і туалет;

- обладнання окремо відведеного місця для видачі продукції «на винос» (в одноразовому та закритому посуді);

- безготівкового розрахунку;

- роздрукованого меню на стенді біля місця видачі продукції;

- регулювання черги та відстань між відвідувачами не менше 1,5 м;

- розташування столиків на відстані не менше 2 м. з 2 стільцями;

- дезінфекції столиків та стільців перед роботою, після кожного відвідувача, після роботи;

- заборони працювати працівникам старшим 60 років.

Детально із текстом протоколу засідання комісії можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині – 331 випадок захворювання на коронавірус.