Система оповіщення про повітряну тривогу у Каневі не залежить від роботи мобільного оператора «Київстару».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Технічний збій у роботі мобільного оператора не впливає на сталість роботи системи оповіщення Канева. Наразі система оповіщення про повітряну тривогу працює у звичайному режимі», - відзначив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Водночас очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що через збій у роботі мобільного оператора «Київстар» нарахі є декілька проблемних ситуацій. Зокрема у Черкаській тергромада у випадку повітряної тривоги не спрацює невелика частина сирен по місту. Можливо, сигнал не буде чутно (або слабкий) у районі ЧНУ, обласної лікарні, залізничного вокзалу, по вул. Сумгаїтській від Академіка Корольова до Прикордонника Лазаренка.

Також в Уманській тергромаді система оповіщення тимчасово не працює. Про тривогу інформуватимуть поліцейські та рятувальники через гучномовці.

Також вирішили по області застосувати сервіс широкомовного передавання повідомлень операторів мобільного зв’язку. Це означає, що абоненти отримуватимуть повідомлення на свої телефони з гучним звуковим супроводом, якщо перебувають у радіусі дії будь-якої станції мобільного зв’язку, незалежно від оператора.

Відстежувати сповіщення про небезпеку можна також через спеціальні додатки, місцеві телеканали та радіо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ворожий шахед збили оборонці на Черкащині.