Із  13 березня по 3 квітня на території громади встановлено карантин, який поширюється на освітні та позашкільні заклади. Відповідним документом рекомендується обмежити роботу закладів громадського харчування. Також на час дії карантину заборонено проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів тощо.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Зі свого боку, аби не наражати людей на небезпеку ми скасували проведення засідання виконавчого комітету та заходи з відзначення Дня працівників комунального господарства та побутового облуговування, вирішили засідання сесії Канівської міськради провести в закритому режимі з розглядом лише нагальних питань.  

Однак, усіх вищезазначених заходів буде недостатньо, допоки ми не збагнемо, що поширення коронавірусу залежить безпосередньо від кожного з нас. А що ми бачимо натомість? Діти спокійно прогулюються вулицями міста, збираються на дитячих майданчиках, в кафе та торгівельних центрах. Хочу наголосити, карантин – це не канікули! Це вимушені заходи на випередження, щоб убезпечити мешканців міста від можливого інфікування вірусом COVID-19. Відтак, насамперед потрібно уникати місць масового скупчення людей. Окрім того, навчальні заклади закрито, але навчальний процес не призупинено. Він має проводитися дистанційно. Відтак, і батьки, і вчителі несуть відповідальність за дітей та мають контролювати їхнє перебування вдома.

Також ми рекомендували на час дії карантину обмежити режим роботи закладів ресторанного господарства, що діють на території Канівської ОТГ. Утім, маю інформацію, що не зважаючи на наше рішення, окремі заклади продовжували працювати за звичним графіком. Я розумію, що від запроваджених протиепідемічних заходів заклади нестимуть певні збитки, але вони вимушені і лише на час дії карантину, адже йдеться про найважливіше – здоров’я та життя людей. Тому ті організації й установи, які не дотримуватимуться протиепідемічних заходів, нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність. 

Друзі! Давайте не панікувати, а дотримуватись порад лікарів та правил особистої гігієни. Будьмо відповідальними до свого здоров’я та безпеки оточуючих. Протистояти коронавірусу можна лише разом!», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

 Нагадаємо нещодавно ми писали, що заклади громадського харчування та міський ринок закривають на карантин.