Під час «скульптурних канікул» відома українська журналістка та мистецтвознавиця Катерина Рай побувала у ізраїльському місті Тель-Авіві та в Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Art Ukraine».

«До слова, Канів, куди цього літа мене теж занесло, є гарним прикладом того, як місто може набути нового звучання завдяки сучасній скульптурі. На набережній Канева, неподалік від Тарасової гори, знаходиться парк симпозіумних скульптур, створення якого належить до вже згаданого мистецького об’єднання «Червоне Чорне». Тут посеред більш ніж 20 об'єктів вуличної скульптури можна побачити роботи таких відомих українських скульпторів як Володимир Кочмар (Харків), Олександр Дяченко (Київ), Олег Капустяк (Львів), а також  роботи іноземців Алессіо Рінальді (Італія), Томаса Оливи (США) та інші.

Скульптури знаходяться у відкритому для огляду місці, на території готельного комплексу Княжа Гора. Там також є галерея сучасного мистецтва, де зараз можна подивитися величезну виставку Олександра Бабака, що розмістилась на двох просторих поверхах», - відзначила у своєму матеріалі Катерина Рай.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі міста студенти оновили керамічну композицію.