Жителі району Канева «Завод «Магніт» стурбовані чутками про те, що ТОВ «Ергопак» планує запустити котельню, яка буде працювати на відходах їхнього виробництва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Канівчанка».

«Жителі мого виборчого округу написали звернення з 85 підписами, в якому вони прохають розібратися з функціонуванням котельні на підприємстві ТОВ «Ергопак».  Люди, які працюють на підприємстві та проживають неподалік — не збираються виїжджати з цього мікрорайону. Чи дійсно  на території організації стоїть котельня, яку згодом будуть переобладнувати  і спалювати там відходи власного виробництва?»», — звернулася із запитанням Тетяна Кекух до керівників організації.

«У нас все прозоро. Наразі триває модернізація виробництва. Нині у нас працює котельня у тестовому режимі, вона ще не вийшла на всю потужність. Коли вийде, ми зробимо всі заміри, для того щоб показати, що ніяких шкідливих викидів нема», - пояснює заступник директора з технічних питань Філенко Віктор Анатолійович.

Котельня працює на відходах соняшника, там технічно неможливо спалювати ще щось.

«Якщо хтось каже, що щось комусь пахне, спочатку необхідно вияснити, хто ще крім нас має поблизу твердо-паливні котли і що вони там палять»,– додає Віктор Анатолійович.

«Нашу котельну ми тільки запускаємо і переобладнувати не збираємося. Наш матеріал є дорогим, організація за нього платить гроші, тому відходи ми сортуємо і продаємо, й спалювати не збираємося», — наголосив Віктор Філенко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для канівських школярів провели екскурсію на «Ергопак».