Уже 10 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні в Канівській центральній районній лікарні після святкування у канівському кафе «Сузір’я».

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію головного лікаря Канівської ЦРЛ.

За даними Віри Шапошник, наразі результатів досліджень із СЕС вони не отримали, тож із впевненістю не можуть назвати вид інфекції, що вразила відвідувачів закладу. Але стан потерпілих медики оцінюють як середньої тяжкості.

Відзначимо, що за даними прес-служби обласної СЕС, після святкування весілля і хрестин у кафе «Сузір’я» з клінічними ознаками гострої кишкової інфекції у Канівську ЦРЛ поступило 6 осіб. Зараз кількість госпіталізованих, по даним Віри Степанівни, збільшилася до 10. Загалом же на святкуванні весілля було 57 осіб, а на хрестинах – 20 осіб.

За інформацією обласної СЕС, попередній діагноз – гострий гастроентероколіт.

Крім того, зауважимо, що фахівцями Канівського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», з метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, проводиться санітарно-епідеміологічне обстеження вогнищ з комплексом відповідних лабораторних досліджень (зразки харчової продукції, змиви з об’єктів довкілля на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проби води питної, бактеріологічні обстеження працівників закладу, хворих та контактних осіб).

В осередках захворювань проведено заключну дезінфекцію, за контактними особами встановлено медичне спостереження. Фахівці обласного лабораторного центру продовжують здійснювати комплекс необхідних санітарно-профілактичних заходів.