Ліплявська громада взяла участь у конкурсі «Час діяти: Екодовкілля - в громади» від БО «БФ «Урожай-громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» та виграла два грантові проекти, якими залучила в громаду 100 тисяч гривень грантової допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Так, заплановано реалізувати проект «Клумба-лабіринт для активного відпочинку учнів та працівників закладу КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів» на території Ліплявського НВК, у межах якого буде облаштовано зелений лабіринт з декоративних насаджень та місця для відпочинку.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Завдяки реалізації проекту «Встановлення на території Келебердянського НВК сонячного дерева для підзарядки девайсів за рахунок сонячної енергії в цілях популяризації екологічно чистих відновлюваних джерел енергії та популяризації садово-паркового мистецтва навчального закладу» при Келебердянському НВК буде встановлено екологічно чисте джерело енергії - сонячне дерево, яке надасть можливість підзаряжати гаджети. Тож реалізація цього проекту дозволить наочно продемонструвати користь від відновлюваних джерел енергії.

Дані проекти розроблені з метою популяризації екологічно чистого довкілля в громаді, збільшення зелених насаджень, створення місць для активного відпочинку та проведення дозвілля на свіжому повітрі. Реалізація таких екологічних ініціатив дозволить виховувати в дітях екологічну культуру, показувати на практиці користь від збільшення кількості зелених насаджень та переходу на альтернативні джерела енергії.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Урожай» Групи МХП  виділив понад 10 млн грн на соціальні проекти.