Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора» інформує про необхідність встановити тарифи на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на операції із збирання, перевезення та видалення побутових відходів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Діючий тариф на послугу з поводження з побутовими відходами введений в дію з 01.01.2022 р. згідно рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 06.12.2021 № 419, і розрахований на підставі складових тарифу та цін, які діяли на кінець 2021 року. З часу введення в Україні військового стану та по причині зменшення фінансової напруги для наших споживачів протягом 2022-2023 років тариф на послугу не переглядався.

Відповідно до прийнятого Закону України «Про управління відходами» та затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2023 р. № 1031 «Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів» змінюється механізм формування  середньозваженого тарифу, що ще є однією з причин перегляду тарифу та затвердження його відповідно до закону.

Приведення тарифу на послугу з управління відходами до економічно обґрунтованих, дозволить безперебійно та якісно надавати послуги за операціями по збиранню, перевезенню та видаленню відходів, поліпшить фінансово-економічний стан підприємства, яке матиме можливість за рахунок планового прибутку залучати кошти на оновлення техніки, закупівлю контейнерів для сміття, покращення рівня послуг та санітарного стану міста.

Підвищення тарифу без абонентської плати планується в середньому на 20 відсотків.

 Місячна плата на послугу з управління побутовими відходами від будинків приватного сектору на одного мешканця з ПДВ, 25,48 грн

 

 КП «ЖЕК», згідно п.2 розділу II наказу №130, приймає зауваження та пропозиції від споживачів впродовж 8 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, 69, тел. 3-17-93 або за адресою електронної пошти: e-mail: kanivgek@ukr.net.

Також, за вказаною адресою з понеділка по п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год 00 хв. можливо укласти договір на надання послуг з управління побутовими відходами, а саме:

  • фізичні особи повинні мати при собі: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, документи, що підтверджують право користування об’єктом нерухомого майна та кількість проживаючих в ньому осіб;
  • юридичні особи повинні мати при собі: установчі документи та документи, що підтверджують право користування об’єктом нерухомого майна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти попереджають про нову схему шахрайства у соціальних мережах.