Днями у дошкільному закладі освіти «Віночок» відбулися святкові заходи із нагоди відзначення 60-ти річного ювілею від Дня заснування закладу. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма за участю вихованців та педагогів. Під час святкування для колективу закладу був подарунок, виступ випускниці дитячого садочку  Ярослави Котляр та танцювального колективу «Тайфун».

Привітати дошкільний заклад завітали секретарка міської ради Оксана П’яткова, заступниця міського голови Тетяна Жівотова, начальниця відділу освіти Надія Голда, голова Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Іван Попенко та голова Черкаського обкому Профспілки працівників освіти Анатолій Стеценко, депутати міської ради Тетяна Ренькас, Олександр Корнієнко та помічник депутата Сергія Якименка Ігор Кондратюк, довірена особа депутата Верховної ради України Віталія Войцехівського Валентина Чиж та ветерани, які працювали у садочку.

Оксана П’яткова від імені міського голови вручила працівникам дошкільного закладу грамоти за невтомну працю та цінні подарунки для садочка, від імені президії обкому Профспілки працівників освіти і України Анатолій Стеценко відзначив працівників закладу подяками та наголосив, що привіз нагороди для освітян Канівщини та нагородив Почесним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство» начальницю відділу освіти Надію Голду та вручив Свідоцтво про нагородження Нагрудним знаком ЦК Профспілки «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» Івану Попенку. Натомість Іван Попенко нагородив колектив дитячого закладу  Почесною грамотою за багаторічну працю у галузі освіти.

 «Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення урочистостей, посмішки на обличчях та віру у як найшвидшу Перемогу! Слава Україні!»,- наголосила директорка дошкільного закладу освіти «Віночок» Наталія Басиста. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спеціальна комісія перевірятиме достовірність даних  переселенців, які проживають  у Канівській громаді.