Цієї суботи, 6 травня, артисти міського будинку культури та сольні виконавці Канева разом з відділом культури провели черговий благодійний концерт під назвою «Прокинутися весною…».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «Прокинутися весною, аби разом не спати. Прокинутися весною, аби бачити щасливі обличчя рідних і близьких людей. Прокинутися весною, щоб насолоджуватися мирним життям. Віримо, що зовсім скоро так обов’язково буде», – наголосила на початку концерту ведуча Оксана Кириченко.

Оновлений репертуар, жива інструментальна музика та оригінальне виконання відомих композицій приємно вразило канівців, які оплесками підтримували артистів впродовж всього концерту. Пісенні композиції цього вечора дарували: Євген Литвин, Роман Лозовий, Марина Кузьмак, Мар’яна Сторчеус, Олександр Кириченко, Леся Степаненко, Володимир Третьяков, Людмила Салтикова,  Альона Смілянська, Ярослава Котляр, Марія Ковтун, Ліза Письмак, а також ансамблі «Лілея» та народний вокально-інструментальний гурт «Перлина».

Линули куплети з відомих українських народних та сучасних пісень – «З нашого роду», «Козаче», «Черемшина», «Ти подобаєшся мені»,  «Вона була така», «Люди-тополі», «Вахтерам» та багато інших. Родзинкою вечора, безумовно стало виконання пісень «Побреду»та «Сакартвело». Фінальну концертну пісню – «Ой у лузі червона калина» глядачі зустріли стоячи та аплодуючи виконавцям.

Ведуча концерту Оксана Кириченко між виступами артистів вже традиційно прозою та віршами говорила про боротьбу українців з ворогом, про характер та душу української нації, про теперішню війну, про чудові мелодійні українські пісні, закликала присутніх долучатися до допомоги ЗСУ та дякувала глядачам за участь, підтримку, тепло і щирі емоції. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про усіх, хто загинув у цій жорстокій війні. 

Загалом під час благодійного заходу завдяки донатам небайдужих канівців та їх зовсім маленьких діток вдалося зібрати 9650 гривень. Кошти організатори концерту передадуть волонтерам, щоб закрити збір для Владислава Єфремова, який нині несе службу в одному із стрілецьких батальйонів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чиновники повідомили, коли завершиться навчальний рік для школярів Канівської громади.