Протягом жовтня відділом зареєстровано 24 народження, 2 народження зареєстровано виконавчим комітетом Ліплявської сільської ради та 1 народження зареєстровано Степанецькою сільською радою, всього - 27.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області.

Зокрема було зареєстровано 10 хлопчиків та 17 дівчаток. Імена, які присвоєні дітям при державній реєстрації народження - чоловічі: Артем, Тимофій, Євген, Марк, Богдан, Владислав, Максим, Сергій, Ельдар; жіночі: Аріна, Соломія, Поліна, Єва, Емма, Єлізавєта, Ангеліна, Діана, Софія, Вікторія, Анна, Валерія.

Отримати свідоцтво про народження новонародженої дитини тепер можна безпосередньо в пологовому відділенні Канівської центральної районної лікарні. Графік прийому документів та видача свідоцтв - з вівторка по суботу. Видача свідоцтва про народження проводиться наступного дня після прийняття документів, а документи прийняті на реєстрацію у суботу – видача свідоцтва проводиться у вівторок наступного тижня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше 20 пар одружилися у Каневі протягом жовтня.