Міський голова Ігор Ренькас під час робочої поїздки проінспектував, як проходить процес заміни 515 кв. м. нових металопластикових вікон, які встановлюють у Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.  

Для проведення робіт кошти в сумі 1 млн. 200 тис.грн. на заміну вікон в цій школі виділено з державного фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата Владислава Голуба.

Під час візиту міський голова оглянув навчальні класи, актову залу та кабінети, де встановлено нові вікна.

«На сьогодні вже майже все зроблено. Вікна встановлені, тривають завершальні роботи», - говорить директор школи Валентина Мартинович.

Обговорювалися й можливості встановлення решти, а це 610 кв.метрів вікон, що на сьогодні обійдеться орієнтовно у 1,5 млн.грн. Також за словами освітян потребує ремонту покрівля будівлі, актова зала, кабінет іноземних мов. Необхідно продовжити оновлення й підлогове покриття

Міський голова погодився з потребами школи й пообіцяв запланувати ремонт покрівлі і актової зали на наступний рік, а можливості оновити всі вікна в школі, і таким чином закрити це питання в навчальному закладі, шукатимуть ще цьогоріч.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у двох групах канівського дошкільного закладу замінили вікна.