Дві групи Канівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» тепер з новими вікнами.

Щоб поставити нові склопакети керівництво садка та батьківський колектив звернулись за підтримкою до громадської приймальні нардепа Владислава Голуба. Бо старі були в аварійному стані і провітрити кімнату на було змоги. Заміну частини вікон здійснили в травні місяці, а днями замінили іншу частину вікон.

Перші два вікна встановили у ігровій кімнаті логопедичної групи, в ній виховуються близько 15 дітей з вадами мовлення.

В ігровій кімнаті  діти перебувають найбільше часу, а провітрити не було змоги, розповідають батьки. «Старі вікна підтримували як могли, ущільнювали, але коли ми прийшли робити заміри із виконавцями робіт, то з метою безпеки нам порекомендували їх не чіпати, щоб вони остаточно не розсипались»,- зауважує помічник-консультант нардепа Олена Радченко.

Ще два вікна замінили у групі №2, бо там стояла нагальна потреба у заміні, вважає керівник закладу Олена Веременко. «Така проблема майже в кожному садку, тому зважаючи на те, що можливості обмежені,  намагаємося допомогти у вирішенні наболілих проблем»,- переконана Олена Олександрівна.

Тепер вихователі зможуть повноцінно забезпечити свіже повітря дітям і зберегти тепло взимку, і за це вдячні і батьки і колектив садка. «Це дуже велика допомога на сьогоднішній день, бо у батьків і без цього чимало фінансових проблем, то хоч не вкладатимемо кошти у вікна»,- зізнається мама дитини Оксана Гончаренко.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що у Грищенецькому НВК відремонтують дошкільний заклад.