Напередодні Дня Гідності та Свободи у міському будинку культури відбувся черговий благодійний концерт «Тримаємо стрій».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Традиційно захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про українців, загиблих у різні часи за соборність та волю України. Натхненно говорила цього дня ведуча концерту – Оксана Кириченко, яка між пісенними виступами артистів радувала глядачів ліричними виступами та продекламувала вірш «Сусід».

Юні артисти дитячого театру естрадної пісні «Невгамовні» подарували глядачам композицію «Українці». З яскравими номерами виступили й вихованці спортивного клубу «Івазар». Роман Лозовий разом з сином виконав композицію «Чути гімн». Лунали чуттєві пісні про кохання, війну та українців у виконанні Марини Кузьмак, Ярослави Котляр, Каріни Котляр, Марії Ковтун та ансамблю «Лілея». Євген Литвин та Роман Лозовий потужно виконали запальну композицію «Ой, там на горі». А глядачі, проникнувшись фантастичною атмосферою, гучно аплодували та наспівували знайомі до болю мотиви пісень «Стефанія» та «Ми з України», якими артисти завершили концерт.

За підсумками заходу організаторам вдалося зібрати  8895 гривень, які буде спрямовано на потреби добровольчого формування територіальної громади Канева. Це вже 10-й благодійний концерт у рамках підтримки захисників України, який організовує відділ культури виконавчого комітету Канівської міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівського ветерана привітали із 95-річним ювілеєм.