Для школярів із Мартинівського НВК, які закінчили навчальний рік на високому та достатньому рівні, організували поїздку у «Софіївку».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «Черкащани-Канів» у Facebook.

Днями учні 5-11 класів Мартинівського НВК Канівського району, що закінчили навчальний рік на високому та достатньому рівні, вирушили в поїздку до Національного дендрологічного парку «Софіївка», організовану Благодійним фондом «Урожай-громаді» за ініціативи депутатів місцевих рад від ВО «Черкащани»: обласної ради – Володимира Братаніча, Степанецької ОТГ – Ольги Величко та Олени Крикун.

Дорогою учням вдалося відвідати трипільське поселення. Під час екскурсії в дендрологічному парку «Софіївка» школярі мали змогу закріпити та поглибити свої знання отримані в школі. Діти з захватом знайомилися з екзотичною флорою дендропарку, каталися на човнах, фотографувалися та спілкувалися в невимушеній обстановці.

Учні, педагогічний колектив школи та батьківський комітет висловлюють щиру подяку директору ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Олександру Воскобойніку та директору Благодійного фонду «Урожай-громаді» Тетяні Волочай та всім людям, що долучились до організації поїздки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спонсори організували для беркозівської малечі екскурсію у столичний Музей води.