На Черкащині повідомлено про підозру двом псевдоволонтерам, які намагались незаконно реалізувати партію продуктів харчування, на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

За даними слідства, двоє мешканців Сміли надали фіктивні документи до міської ради на отримання гуманітарної допомоги для українських захисників.

Ділки вказали, що нібито отримали запит з одного із військових підрозділів і планують передати на потреби оборони партію тушонки.

Смілянська міська рада сприяла виготовленню та придбанню допомоги і надала зловмисникам майже 2 000 банок тушонки. Однак, псевдоволонтери вирішили «нажитися» та намагалися реалізувати комерційним структурам гуманітарну допомогу.

Правоохоронці затримали фігурантів відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час спроби реалізувати чергову партію тушонки у 500 штук.

Наразі зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину та вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.

Викриття правопорушників здійснювали співробітники

СБУ в Черкаській області спільно з Нацполіцією, за процесуального керівництва Смілянської окружної прокуратури та сприяння Смілянської міської ради.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 3 людини

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 3 людини, військова форма та текст «бy сбу»

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, військова форма та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, військова форма, на відкритому повітрі та текст «сбу служба безпеки украϊни»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила чергових проросійських пропагандисток на Черкащині (фото).