Прокурорами Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури здійснювалося процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами та умисного вбивства.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що неодноразово судимий мешканець Канівського району, 6 липня 2019 року, перебуваючи поблизу домоволодіння в Сушках, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, скориставшись відсутністю потерпілого та тим, що власник залишив автівку поряд із домоволодінням незачиненим, а ключі у замку запалення, незаконно заволодів вказаним автомобілем.

Наступного дня зловмисник, перебуваючи у приміщенні будинку по вулиці Підмосковка у Каневі, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті особистих неприязних відносин, які раптово виникли під час сварки після спільного розпиття спиртних напоїв, протиправно наніс потерпілому один удар кухонним ножем в груди спереду, що спричинило смерть потерпілого.

За результатами досудового розслідування, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури неодноразово судимому злочинцю оголошено підозру про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.289, ч.1 ст.115 КК України та обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Наразі судовий розгляд по вищевказаному кримінальному провадженні триває. Правопорушнику загрожує покарання від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівчанка нанесла ножові поранення співмешканцю.