Днями у селі Полствин, що на Канівщині, зібралися працівники із різних філій сільськогосподарського підприємства «Урожай», що входить до Групи МХП, аби позмагатися у тракторних перегонах «Трактор Фест».

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

У п’ятницю, 15 червня галявина поблизу села Полствин перетворилося на арену бурхливих пристрастей активних вболівальників та завзятих трактористів. За ініціативою сільськогосподарського підприємства «Урожай» тут відбувся традиційний вже сьомий «Трактор Фест», який вперше цього року провели на Канівщині.

Перед початком змагань перед гостями заходу із колоритним виконанням української пісні виступив відомий на всю Україну священик, який у 2017-ому році отримав перемогу у проекті «Голос країни», Олександр Клименко. «Напутнє» слово для учасників сказав директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік, який висловив щиру подяку всім працівникам підприємства та побажав успіху у змаганнях.

«Трактор Фест не просто перегони сільськогосподарської техніки. Насамперед це свято людей, які працюють в «Урожаї». Це єдиний день, коли співробітники, що працюють у різних куточках Черкащини та Київщини, можуть зібратися разом і відпочити. Всіх їх об’єднує нелегка праця хлібороба. І неважливо, чи працюють вони в полі, чи біля техніки, чи за комп’ютером… Кожен з них вкладає часточку свого труда, свого серця і навіть своєї любові в те, щоб наше підприємство залишалося  не лише одним з найбільших у регіоні, а стабільно розвивалося і рухалося вперед», - зауважив директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік.

На спеціально підготовлених трасах змагалися трактористи із різних філій підприємства на тракторах «ФЕНДТ» та «МТЗ». Відтак, перше місце в перегонах на «ФЕНДТах» здобув Віталій Крамар із села Рижанівка, який працює у Звенигородській філії «Урожаю».   У перегонах на «МТЗ» першим був Володимир Сидоренко з філії «Урожаю» ім. О. Г. Бузницького, що на Київщині. Переможці отримали сертифікати по  15 тисяч гривень.

Також у межах заходу були визначені переможці у конкурсі візочків «Лелека». У цій номінації переміг  візочок-комбайн, автори якого працюють у Звенигородській філії «Урожаю». Для створення цього шедевру  найбільше зусиль доклав бригадир тракторної бригади Олександр Панасюк із Чижівки.

Для працівників підприємства також були організовані змагання на велосипедах, перемогу у яких виборов спеціаліст із Звенигородської філії «Урожаю» Роман Руденко. Переможцю у цьому конкурсі вручили сертифікат на 7 тисяч гривень.

Відзначимо, що у цій номінації у трійку лідерів потрапив працівник із Дніпровської філії «Урожаю», що на Канівщині, Євгеній Нестерчук, який виборов третє місце в змаганні на велосипедах та відповідно виграв 3 тисячі гривень.

«Спеціально до змагань не готувався. Якщо у наступному році мені будуть пропонувати взяти участь у якихось конкурсах, обов’язково погоджусь. Загалом від заходу залишилися дуже класні враження, сподобалося все: і перегони на тракторах, і концерт», - зауважив агроном із насінництва Євгеній Нестерчук.

Переможцем у забігу із тачками із сіном став Владислав Нерода, який  працює трактористом у Дніпровській філії «Урожаю». За свою завзятість чоловік виграв 7 тисяч гривень. «До змагань готувався із дисками на городі. Якщо буде можливість, то обов’язково взяв би участь у заході й у наступному році», - зазначив Владислав Нерода.

Окрім цього для гостей свята підготували «урожаївський» ярмарок,  кулінарний конкурс «гаряча пательня», конкурс талантів «зірки «Урожаю» та святкову лотерею.

«Родзинкою» вечірнього блоку став виступ зіркового гостя, яким цього року став відомий український виконавець Дзідзьо. Гості свята бурхливо зустріли співака, із захватом підспівували його композиції та отримали нагоду взяти автограф у виконавця.

Свято відбувалося на території села, де свою діяльність здійснює філія підприємства АФ «Заповіт Шевченка», директором якої є депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч. За його словами, подібного розмаху дійства в районі відбуваються вперше, тому хотілося, щоб усе було організовано на найвищому рівні. Адже свято готували не лише для працівників «Урожаю», а й для всіх жителів Полствина.

«Тижнів за три почали підготовку до заходу, бо треба було місце відповідне вибрати, згодом і солому завезти, і трасу підготувати, і сцену допомогти змонтувати... Все це допомагали робити наші працівники. Підготовча робота хоч і не помітна пересічному глядачеві, але надто важлива для того, щоб свято відбулося яскраво», - наголосив Володимир Братаніч.

Нижче пропонуємо Вам переглянути світлини із заходу:

 

 

 

 

              

Фото – Сергій Черкасов