Прокурорами Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на вбивство.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 14.07.2020 жителька міста Канів, після спільного вживання спиртних напоїв, бажаючи настання смерті свого співмешканця, нанесла йому три удари кухонним ножем, два з яких – в передню поверхню лівої половини грудної клітини, однак не довела свої злочинні дії до кінця з причин, що не залежали від її волі, оскільки помилялася щодо тяжкості тілесних ушкоджень заподіяних потерпілому. Жінку затримано працівниками поліції безпосередньо після вчинення злочину.

На підставі зібраних доказів 15.07.2020 затриманій повідомлено про підозру у вчиненні закінченого замаху на вбивство - умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України.

Також з метою недопущення доведення підозрюваною свого умислу, спрямованого на заподіяння смерті своєму співмешканцю до кінця,  вчинення іншого кримінального правопорушення спрямованого на заподіяння шкоди його здоров’ю, ухилення від кримінальної відповідальності за вчинене діяння, слідчий СВ Канівського ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаської області, за погодженням з прокурором Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури звернувся до Канівського міськрайонного суду Черкаської області із клопотанням про обрання запобіжного заходу відносно підозрюваної у вигляді тримання під вартою, яке 17.07.2020 задоволено судом.

Наразі досудове розслідування по даному кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі вдвічі збільшилася кількість випадків домашнього насильства.