52-річну громадянку Республіки Молдова міграційники виявили у центрі м. Умань. Виявилося, що на Черкащині іноземка гостює з кінця жовтня 2023 року. Жінка скористалася безвізовим режимом в’їзду в Україну та перевищила дозволений строк перебування, пробувши в Україні понад 90 днів протягом 180.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.

За порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС склали на іноземку адміністративний протокол за ч. 2 ст. 203 КУпАП, наклали штраф у розмірі 5100 грн та ухвалили рішення про її примусове повернення до країни походження протягом місяця.

У червні 2023 року стосовно 52-річної громадянки Республіки Молдова вже ухвалювали рішення про примусове повернення до країни походження за аналогічне порушення міграційного законодавства. Тоді вона покинула Україну у встановлений міграційниками строк, проте заїхавши вчергове в Україну знову втратила лік пробутим дням. Аби втретє не протермінувати дозволений строк перебування в Україні, пообіцяла користуватися онлайн-сервісом «Міграційний калькулятор».

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються, відділ новин та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 34-річній жительці Черкащини, у якої двоє дітей, оформили перший паспорт (фото).