Слідчим суддею Канівського міськрайонного суду Черкаської області розглянуто клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно уродженця АР Крим, мешканця міста Канева, який підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, а саме в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілої, за яке санкцією відповідної статті передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Співмешканець потерпілої підозрюється у тому, що  22.07.2020, близько 18 год. 30 хв., перебуваючи в квартирі померлої, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, з метою нанесення тілесних ушкоджень, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс власниці квартири численні удари руками та твердим предметом по голові та тулубу, чим спричинив потерпілій відповідно до лікарського свідоцтва про смерть, тілесні ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми, численних синців та садин на голові, крововиливів в м’які покрови черепа, крововиливів під оболонки головного мозку, закритої травми грудної клітки та живота у вигляді численних двобічних переломів ребер, розривів та крововиливів в брижу кишківника, що відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень, що потягло смерть потерпілої.

За результатами розгляду клопотання задоволено повністю, слідчим суддею постановлено ухвалу, якою  обрано запобіжний захід підозрюваного – у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новопризначені канівські судді склали присягу та набули повноважень.