Під час останнього сесійного засідання Канівської міської ради було ухвалене рішення про проведення косметичного ремонту у будинках «оргперіоду».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

Будинки так званого «організаційного періоду», розташовані по вулиці Енергетиків у Каневі, введені в експлуатацію з 1965 до 1975 року. Станом на сьогодні ці будинки перебувають в аварійному стані. Капітальні ремонти під’їздів не проводилися протягом останніх 50 років. Мешканці масово звертаються до місцевої ради з проханням провести бодай косметичний ремонт із заміною дерев’яних східців, що давно згнили, встановленням вхідних дверей та фарбуванням панелей.

За попередніми підрахунками, вартість поточного ремонту в одному під’їзді складатиме в межах 15 тис.грн.

Разом з тим, в ході розгляду питання депутати розділилися. Так, на думку Юрія Гамалія відповідне рішення «вбиває» в канівців мотивацію створювати ОСББ. Якщо всі квартири в цих будинках приватизовані, то чому для цих мешканців ремонт проходитиме за бюджетний кошт, а решта ремонтують під’їзди за власний.

«Квартири приватизовані, але, власне, будинки будувалися на 10 років, а стоять вже 60. До того ж, поруч пролягає траса, яка сприяє їх руйнуванню. Проектний інститут дав заключення, що будинки в аварійному стані. Ми не можемо кинути цих людей напризволяще», - наголосив міський голова Ігор Ренькас.

Зрештою, проект рішення було поставлено на голосування і 19 депутатів його підтримало.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новий офіс для Зе за 300 мільйонів.