Під час вчорашнього засідання Канівської міської ради депутати ухвалили рішення про створення нового комунального підприємства «Яблунівське».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У статуті новоствореного КП зазначається, що підприємство створене для утримання в належному стані об’єктів благоустрою, мереж зовнішнього освітлення та кладовищ, освітлення, централізованого водопостачання споживачам с.Яблунів, експлуатації водопровідних мереж та споруд та іншої господарської діяльності тощо.

Під час обговорення цього проекту рішення депутати поцікавилися, чому ці види діяльності не може проводити якесь канівське вже створене КП, на що директор КП «Управління ВКГ» Володимир Цюкало повідомив, що останні 5 років велися роботи з отримання дозвільних документів (вартість яких в цілому складає близько 1,5 млн.грн.). Зміна цих документів за собою нестиме додаткові фінансові витрати.

Окрім того, посадовці зауважили, що створення комунального підприємства в с.Яблунів сприятиме отриманню додаткової дотації з держави в розмірі 400 тис.грн., які будуть витрачені на утримання новоствореного підприємства.

«За» підтримку проекту рішення проголосувало 22 депутати.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для мотивації містян розділяти сміття опублікували онлайн-екскурсію на канівське сміттєзвалище.