Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини прокремлівського інтернет-агітатора, який проводив інформаційно-підривну діяльність проти України. Суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком 5 років і 6 місяців.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

Контррозвідники СБУ викрили прокремлівського прихильника у серпні минулого року. Ним виявився житель Черкаського району, який є уродженцем росії. Свою антидержавницьку позицію він розповсюджував у російській соцмережі «мой мир».

На власній сторінці чоловік неодноразово публікував пости та фото, де відкрито підтримував злочинні дії окупантів та пропагував накази щодо захоплення українських міст.

У вересні 2022 року, за матеріалами СБУ, його було вже засуджено за виправдовування російської збройної агресії проти України. Суд призначив тоді покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном у 3 роки.

Однак, зловмисник не усвідомив вчинення злочину. Свою непохитну позицію та проросійські погляди він продовжив поширювати у соцмережі. Зокрема, він стверджував, що «української нації не існує, вона є штучною», а територія нашої держави «історично належить росії».

На підставі зібраних доказів СБУ суд вдруге визнав фігуранта винним за ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді 5 з половиною років ув’язнення.

Розслідування проводили співробітники СБУ Черкаської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст «сбу служба безпеки украйни»

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 3 людини та текст «сбу служба безпеки украй»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що громадянці росії доведеться примусово перервати відвідини України та повернутися на батьківщину.