Для участі у грі зареєстровано 6 роїв закладів загальної середньої освіти, які змагаються в очному форматі з дотриманням безпекової ситуації та карантинних обмежень: кожен рій демонструє свої вміння у визначений термін (за графіком відповідно до жеребкування).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського міського центру туризму.

Організатори І етапу Гри – Комунальний заклад «Канівський міський центр туризму Канівської міської ради Черкаської області» (директор Тетяна Дорошенко).

Юнацька гра триватиме до 24 травня. Важливо, що журі визначатиме переможців за кожним видом змагань (етапи «Впоряд», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Саперна підготовка», «Метання гранати», «Тактична підготовка», «Відун») та в загальному заліку.

19 квітня згуртовано та вміло виконував поставлені завдання рій «Побратими» Канівської санаторної школи Черкаської області» (керівник рою Сергій Вдовіченко). Учасники рою (6 дівчаток та 2 хлопці) продемонстрували гарний результат.

Детальніше ознайомитися з фото та інформацією про Гру можна в соцмережі   Facebook – загальнодоступна група «І (територіальний) етап Гри "Джура" - 2023 (м. Канів)» та на сайті КМЦТ https://kmct.kp.org.ua/ ( https://kmct.kp.org.ua/starsha-vikova-kategoriya-14-57-54-15-12-2021/ ).

Чекаємо 26 квітня на наступних учасників – рій Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

На зображенні може бути: 8 людей, кларнет та військова форма

На зображенні може бути: 10 людей, військова форма та артилерія

На зображенні може бути: 6 людей та військова форма

На зображенні може бути: 8 людей, військова форма та артилерія

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 7 людей, люди займаються йогою та військова форма

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 9 людей

На зображенні може бути: 9 людей

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 2 людини, артилерія та військова форма

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у трьох канівських школах облаштують укриття завдяки міжнародному фонду ЮНІСЕФ.