Прокуратурою Черкаської області 24 квітня 2020 року міському голові одного з районних центрів Черкаської області повідомлено про підозру за фактом штучного створення перешкод у роботі депутатів міської ради під час проведення 78 позачергової сесії ради 23.10.2018 та підроблення рішень указаного засідання сесії (ч. 1 ст. 351, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

На цей час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Прокуратурою вживаються заходи, спрямовані на завершення досудового розслідування в розумні строки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Черкаській області за оперативного супроводу СБУ в Черкаській області.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
                                           
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на вихідних канівцям забороняється перебувати у громадських місцях.