Минулоріч у місті Канів започатковано корисну ініціативу – громадський бюджет, що дає можливість жителям міста стати партнером влади та взяти участь у розподілі частини фінансового ресурсу міського бюджету.

Це не лише допомагає вирішити конкретні важливі питання для громади, а й спонукає людей бути більш активними та небайдужими до життя свого міста.

Позитивно оцінюючи такі починання громади та влади, партнером проекту «Громадський бюджет» у 2017 році вирішило стати ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Як повідомив директор підприємства Сергій Міщенко, три з шести мікропроектів-переможців, окрім бюджетних коштів додатково отримають 10% від заявленої кошторисної вартості.  А саме птахофабрика підтримає проекти із закупівлі спортивно-ігрового обладнання для трьох дошкільних навчальних закладів міста.

«Громадський бюджет – це можливість реалізувати корисний проект, який дійсно потрібен громаді. А для влади це гарна нагода почути громаду та зрозуміти її потреби. Для себе ж пріоритетними ми визначили проекти, що стосуються дитсадків «Зайчик», «Дзвіночок» та «Теремок». Раніше ми не співпрацювали з ними, тож тепер кожен із закладів отримає додатковий фінансовий бонус від ПрАТ «Миронівська птахофабрика», - констатував очільник підприємства.