Рішення було ухвалено під час останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України комісія продовжила карантин на території Канівської ОТГ ще на два тижні - до 11 травня ц.р.

Для забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусної хвороби (COVID-19) комісія ухвалила рішення заборонити пересування та перебування громадян в громадських місцях у період з 10 год. 00 хв. 25 квітня ц.р. до 20 год. 00 хв. 26 квітня ц.р.

Начальнику Канівського відділення поліції Юрію Лугіну доручено посилити контроль в громадських місцях у період з 25 по 26 квітня ц.р. Зокрема, поліція патрулюватиме місцеві кладовища та місця окремих поховань з метою недопущення проведення поминальних днів.

Поминальні дні на території Канівської ОТГ перенесено на 6 червня ц.р. За умови закінчення карантину їх проведення можливо раніше (відповідно до графіку).

До слова, відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами дозволяється. Магазини на вихідних працюватимуть.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школярі вже не повернуться за парти у цьому навчальному році.