Станом на ранок 4 травня ситуація на території Канівської громади залишається в цілому стабільною та контрольованою. Підприємства, організації та об’єкти критичної інфраструктури продовжують працювати в штатному режимі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Ворог продовжує ракетні обстріли по території нашої держави з метою руйнування цивільної інфраструктури. Тому закликаю вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та відразу йти в укриття, від цього залежить ваше життя.

Підходить до завершення посівна кампанія. Агропромисловий комплекс Канівщини працює згідно з графіком. Дякуємо усім сільськогосподарським та фермерським господарствам, які, трудилися в посиленому режимі, для того щоб максимально швидко та якісно засіяти всі лани та угіддя.

На жаль, на сьогодні у Канівській громаді, як і по всій Україні, є проблема з паливо-мастильними матеріалами. Тож звертаюся до водіїв: якщо ви маєте змогу, то залиште автомобілі вдома та пересувайтеся пішки, велосипедами, громадським транспортом.

Наразі нам необхідно забезпечити роботу, в першу чергу, комунальної галузі та громадського транспорту. Маємо надію, що невдовзі ситуація стабілізується і проблема з пальним буде вирішена. Адже основна причина дефіциту – знищення ворогом частини інфраструктури. Також розуміємо, що зараз пальне дуже необхідне українському війську на фронті», - зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник області поінформував стосовно ситуації із пальним на Черкащині.