На вихідних у Степанця відбувався футбольний матч між монастирищенською та місцевою командою, яка здобула абсолютну перемогу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

30 червня на стадіоні «Маракана» був зіграний черговий матч 10 туру між командами ФК «Росава-Наша Ряба» с.Степанці та ФК «Авангард» с.Монастирище, які займають 5 та 12 сходинку турнірної таблиці.

Після ряду настирливих  атак «Росави»  вже на 16' Чорноіван Дмитро впевненим ударом по воротах  відкрив рахунок на табло (1:0). За ним на 35' найкращий бомбардир Панічев Олександр забиває 2-й м’яч у ворота суперників(2:0) .

П'ятнадцять хвилин перерви після першого тайму та настанов тренера  далися  взнаки.  В другому таймі «Росава –Наша Ряба» ввійшла в азарт і вже на 47' Конюша Олексій забиває 3-й, на 58' Панічев Олександр  забиває 4-й , через дві хвилини і 5-й м’яч у ворота «Авангарду» (5:0). Та на цьому Росавці не зупинилися , Головко Максим на 67' обвівши захист та вийшовши сам на сам з воротарем влучно закотив круглого. Рахунок 6:0. І , довівши своє звання, найкращого бомбардира Панічев Олександр на 75' забиває 7 м’яч суперникам. Завершальним став  8-й гол Кисіля Ігоря ,який на 82' з льоту,  без шансів для воротаря , забив м’яч у ворота.

8:0 , впевнена перемога ФК «Росава-Наша Ряба» і плюс 3 очки до загальної суми.

Наступний і останній матч в цьому колі  ФК «Росава-Наша Ряба» проведе 08.07.2018 в с.Паланка Уманського району з ФК «УТК».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що степанецьким футболістам вручили нову форму.