Депутат не вніс у декларацію відомості про понад 10 млн грн. За декларування недостовірної інформації правопорушнику повідомлено про підозру.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

За даними слідства чоловік, бувши депутатом однієї з районних рад Черкаської області, подав декларацію з недостовірними відомостями, які відрізняються від реальних на суму понад 10 млн грн.

За фактом умисного внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», що відрізняються від достовірних на суму понад 4000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366-2 (Декларування недостовірної інформації) КК України

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення й наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає штраф від чотирьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині правоохоронці виявили незаконну вирубку деревини – завдано збитків на 2,5 млн.грн. (фото).