Правопорушник своїми діями завдав збитку державі на близько 2,5 мільйона гривень. Йому повідомлено про підозру у незаконній порубці деревини. Слідчі розслідують кримінальне провадження.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Незаконна порубка здійснювалася в адміністративних межах Геронимівської сільської ради Черкаського району, на колишній території Ярмарки.

Слідчі в ході досудового розслідування з’ясували, що директор декількох підприємств упродовж року, без будь-яких дозвільних документів на видалення зелених насаджень, здійснив організацію та забезпечив незаконну порубку деревини.

Під приводом проведення підготовчих та будівельних робіт, він “вирізав” дерева різних порід: вільха, сосна, верба, осика та береза, в загальній кількості близько 500 дерев. Ці дерева розташовані на територіях земельних ділянок, які перебувають в оренді інших суб’єктів підприємницької діяльності в адміністративних межах Геронимівської сільської ради Черкаського району. Вказану деревину, правопорушник реалізував невстановленим особам, чим спричинив матеріальної шкоди державі на суму близько 2,5 млн грн.

Слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області, за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Черкаської обласної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

На зображенні може бути: 3 людини, дерево та природа

На зображенні може бути: 1 особа, дерево, природа та текст «НАЦЮОНАЛЬНА НАЦТОНАЛЬНА НАЦИ полЕЦИЯ»

На зображенні може бути: 2 людини, дерево, природа та текст «НАЦОНАЛЬНА полииЯ»

На зображенні може бути: дерево та природа

На зображенні може бути: 2 людини, дерево та природа

На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за втручання прокуратури попереджено незаконне використання бюджетних коштів на реконструкцію лікарні.