Виконавчий комітет затвердив протокол тимчасової комісії та ухвалив рішення щодо внесення змін у договір з місцевим перевізником.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зауважимо, що на останньому засіданні виконавчого комітету був затверджений протокол засідання тимчасової комісії щодо завершення моніторингу перевезень пільгових категорій громадян на автобусних маршрутах загального користування у Каневі.

В документі зазначено, що із 3 по 9 жовтня у міських маршрутках здійснювався моніторинг перевезень пільгових категорій, результати якого показали, що протягом календарного місяця у місті в середньому перевозиться 205 488 пасажирів, з яких 66 032 – пільговики.

Відповідно до договору із автоперевізником, щомісячно за пільгові перевезення громадян із міського бюджету підприємству «М+М» компенсують 47 194 гривні за перевезення 9 220 пільговиків. Відтак, як відзначають чиновники, сума компенсації у понад 7 разів менша, ніж фактичне споживання відповідних послуг.

Присутній під час засідання виконавчого комітету директор автотранспортного підприємства «М+М» Євген Маланчев повідомив, що аналізуючи перевезення у місті, можна отримати цілком чіткі розрахунки. За його словами, близько третини пасажирів їздить безкоштовно, ще третина – за 2 гривні (школярі та пенсіонери) і лише третина пасажирів платить повну вартість проїзду.

Зважаючи на це, виконавчий комітет у своєму рішенні доручив Управлінню соціального захисту населення підготувати проект рішення виконкому щодо внесення відповідних змін у договір про перевезення пільгових категорій містян, попередньо погодивши його із перевізником.