Школярі Канівської ЗОШ №3 під час відвідування дошкільного табору завітали із екскурсією до місцевих рятувальників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області.

11 червня за підтримки представників Канівського міськрайонного центру зайнятості в рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності», вихованці та вчителі 3-4 класів пришкільного табору «Мирний» Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, відвідали рятувальників 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області.

Співробітники ДСНС України розповіли про основні види небезпек у побуті та на вулиці, під час ігор на воді та як діяти уразі знахідки малознайомих і невідомих предметів. Учні залюбки спілкувалися з пожежними та дізнались багато нового та цікавого про професію рятівника.

У свою чергу, бійці Служби Порятунку «101» продемонстрували гостям обладнання пожежного автомобіля та бойовий одяг, що захищає рятувальника під час гасіння пожежі.

Заключною частиною екскурсії став розважальний конкурс «Влучний ствольщик», під час якого дітлахи відчули себе справжніми вогнеборцями – маленькими героями нашого часу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першачки одного із пришкільних таборів відвідали місцевих рятувальників.