Робоча комісія ухвалила рішення зняти із розгляду на першому етапі 2 проекти, які були подані на громадський бюджет.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Канівської міської ради.

Вчора відбулося перше засідання робочої групи із питань громадського бюджету, у якому взяли участь, окрім працівників структурних підрозділів та громадських активістів, які входять у комісію, ще й спеціалісти із виконавчого комітету.

На розгляд присутніх виносили 9 проектів, які були подані для участі у громадському бюджеті, зокрема 4 великі проекти та 5 мікропроектів, аби комісія надала їм оцінку та визначила на першому етапі, які із них можуть бути допущені до голосування.

Так, у підсумку засідання було вирішено, що два проекти необхідно зняти із участі. Зокрема, проекти «Спрощення процедури реєстрації місця проживання та видачі довідок про склад сім’ї» та «Басейн для дітей» будуть зняті з розгляду, відповідно до п.9.11 Положення про Громадський бюджет.

Для решти 7 проектів комісія визначила структурний підрозділ, що відповідатиме за їх реалізацію і зобов’язала до 16 жовтня здійснити оцінку проекту на предмет його відповідності законодавству та реалістичності, і достатності бюджету проекту для його практичної реалізації.

По закінченню 40-денного терміну усі проекти, які пройдуть розгляд спеціальної комісії, будуть допущені до наступного етапу – голосування.