Завдяки впливу висотного циклону та атмосферних фронтів, на Черкащині на поточному тижні домінуватиме некомфортна, хмарна, з опадами в різних фазах погода з температурним фоном 3-5º градусів тепла, що вище норми на 2-4º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

19-21 березня – дощ,  вночі - з мокрим снігом, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Температура вночі 3º тепла - 2º морозу, вдень 3-8º тепла.

22 березня – погода стабілізується.  Опади припиняться температурний фон підвищиться: вночі 0-5º тепла, вдень 6-11º тепла.

Дощі знизили пожежну напругу в екосистемах області та сприяють поповненню вологозапасів грунту, але стримують розгортання посівної кампанії.

За прогностичним оцінками, у найближчі вихідні виступ антициклону забезпечить сонячною, сухою та теплою погодою. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 9-14º тепла.

На зображенні може бути: текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що про коливання рівня води у водосховищі із можливим затопленням прибережних територій попереджають метеорологи.