Голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Кудактін оприлюднив офіційну заяву щодо вчорашнього затримання при спробі отримання хабаря депутата Канівської міської ради Валентини Чиж.

Про це пише «Kanos» із посиланням на офіційну сторінку обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Боротьба з корупцією в Україні не зважає на партійні прапори чи висоту посади. Затримання правоохоронцями області на хабарі депутата Канівської міської ради від БПП це доводить. Депутатка вимагала від підприємця винагороду за сприяння у вирішенні питання щодо отримання в оренду нерухомості в місті Каневі», - йдеться у тексті заяви.

Зважаючи на це, черкаська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» висловлює вдячність представниками прокуратури, Національної поліції області за пильність та якісне виконання своїх службових обов’язків.

«На результативність їхньої роботи не вплинула партійна приналежність депутата. При цьому ми засуджуємо намагання будь-якого депутата чи посадовця збагачуватися за рахунок підприємців чи спробу отримати вигоду в будь-який інший незаконний спосіб. Заявляємо, що для представників партії пріоритетом завжди є дотримання законів України, а не партійна «порука». Просимо правоохоронні органи об’єктивно та всебічно розслідувати справу. Запевняємо, якщо факт корупції остаточно підтвердиться, вимагатимемо від депутата Канівської міської ради складання депутатських повноважень. Винні повинні відповідати перед громадою та судом», - йдеться у повідомленні.