Традиційно щомісяця Миронівської птахофабрики  виділяє продукцію для харчування хворих, які перебувають у Канівській багатопрофільній лікарні та підопічних стаціонарного відділення в обсязі 200 кг та 56 кг відповідно. У 2020 році на це було спрямовано близько 100 тис грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Вже у 2021 році Канівська ЦРЛ отримала статус Канівської багатопрофільної лікарні, а районний терцентр, у зв’язку з ліквідацією району, перейшов до складу Степанецької ОТГ ставши її комунальним закладом. Назви та підпорядкування змінилися, однак функції установ залишились незмінні – допомагати людям.

У січні було погоджено отримання продукції для лікарні на рівні минулого року. Стосовно ж терцентру, то днями прийнято рішення про збільшення обсягу щомісячної продукції до 70 кг.

За словами т. в. о. директора КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької ОТГ» Анатолія Нечипоренка, це суттєва підтримка для відділення стаціонарного догляду:

– Продукція від птахофабрики – це велика допомога для організації харчування наших мешканців. Адже завдяки цьому в їх щоденному раціоні є якісне та дієтичне м’ясо. Нині кількість підопічних в стаціонарі збільшилась до 31 особи, тож ми звернулися з проханням збільшити щомісячний обсяг і тепер отримуватимемо не 56, а 70 кг.

Додамо, що загалом витрати на благодійну продукцію в середньому складають третину соціального бюджету підприємства. А серед її отримувачів, окрім лікарні та терцентру, – малозахищені категорії населення, підшефні родини, громадські організації, що опікуються ветеранами, чорнобильцями та людьми з інвалідністю, а також волонтерські формування, які допомагають українським захисникам.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у ПрАТ «Миронівська птахофабрика» розповіли про партнерство та соціальні проєкти, які були реалізовані на Канівщині протягом 2020-го року.