Депутатський корпус не підтримав ідею проведення аудиту на комунальному підприємстві «Міський ринок».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

На розгляд депутатів на останньому сесійному засіданні Канівської міської ради виносили проект рішення про проведення аудиторської перевірки діяльності КП «Міський ринок».

Автор проекту рішення, депутат Юрій Гамалій зауважив, що результати аудиту нададуть новому керівнику інформацію про дійсний стан речей на підприємстві та рекомендації про подальшу роботу КП.

«Враховуючи, що рік тому по замовленню керівництва підприємства був проведений аудит КП «Міський ринок» і у результатах якого зафіксовано (за моїми підрахунками) 22-і невідповідності у роботі підприємства та висловлено 14 пропозицій по подальшій його роботі є доречним оцінити стан виконання рекомендацій та усунення невідповідностей у роботі Канівського КП «Міський ринок»», - зазначено у проекті рішення.

Новоспечений керівник підприємства Олександр Корнієнко зауважив, що усіляко підтримує проведення відповідної перевірки.

«Я тільки «за», але за умови, що оплачуватимуться послуги аудиторів з бюджету міської ради. Якщо ж за кошти КП «Міський ринок», то краще я за них найму ще одного двірника», - сказав директор комунального підприємства.

Виступали з цього приводу також депутати Володимир Коржов, Василь Зубко, Олег Калніболоцький, серед яких були як прихильники проведення аудиту, так і ті, які вважали це аморальним.

Утім, як повідомила начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник, на сьогодні вартість проведення аудиту комунального підприємства сягатиме від 150 тис.грн., яких у бюджеті міста не передбачено. 

У підсумку, 14 депутатів підтримали проведення аудиту, 9 - утрималося, 1 проголосував проти.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутат-радикал очолив комунальне підприємство «Міський ринок».