Із нагоди 95-річчя Канівського району директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна вручила сертифікат на завершення ремонту приміщень терцентру на 122 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Цими вихідними у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці утворення Канівського району та гала-концерт переможців районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Канівщино».

Із вітальним словом перед присутніми виступили голова Канівської РДА Дмитро Шелест та голова Канівської райради Олег Лактіонов. До святкових вітань також приєдналася і директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП Ольга Форостяна, яка привітала громаду району з ювілеєм, побажала злагоди, миру і добра усім жителям сіл району та вручила сертифікат від МХП на 122 тис.грн. для завершення ремонту приміщень районного Терцентру для одиноких людей.

Урочиста частина свята завершилася нагородженням грамотами, подяками та цінними подарунками до півсотні кращих із кращих працівників, службовців, ветеранів праці та найкращих творчих колективів художньої самодіяльності, серед яких: Галина Погрібна – Литвинецький сільський голова, Марія Пшенична – фельдшер Потапцівського ФП, Юрій Юрченко – учасник АТО, Федір Симоненко – ветеран праці (колишній голова райвиконкому), Ліплявський, Литвинецький та Келебердянський сільські будинки культури.

Ювілейне свято завершилося грандіозним гала-концертом «Таланти твої, Канівщино». Приємно відзначити, що перше місце в районному огляді-конкурсі «Таланти твої, Канівщино» зайняв Ліплявський сільський клуб. Келебердянський будинок культури отримав відзнаку за найкраще розкриття теми конкурсу «Коріння мого роду». Колектив «Берегиня» переміг у номінації «вокальний жанр». Ольга Хорошун отримала відзнаку за найкращі роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Голова Ліплявської об’єднаної територіальної громади, Сергій Геращенко, привітав присутніх на заході зі святом та зазначив, що Ліплявська громада не стоїть осторонь життя Канівського району. Побажав миру, міцного здоров’я, родинного затишку, стабільності та благополуччя. Відзначив культурні досягнення громади та вручив грошові нагороди вокальним ансамблям Ліплявського клубу «Кришталеві роси» та «Берегиня», Келебердянському будинку культури, місцевій майстрині Ользі Хорошун.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Міністр культури завітав у Канів вшанувати пам’ять Кобзаря (фото).