У другій половині дня 2 липня територію громади накрив шквальний вітер та злива, внаслідок чого найбільше постраждали села: Межиріч, Лука та Яблунів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак, у Межирічі було повалено дерева на проїжджу часнику дороги Р-10 Канів-Межиріч-Черкаси, що призвело до призупинення руху. В селах Лука та Яблунів замулило чотири присадибні ділянки та дорожнє покриття по вулицях Нависка (с. Лука), Зоріна, Підгайного, Польова та Канівська (с. Яблунів).

Завдяки злагодженій роботі старости села Межиріч Івана Чупилки, КП «Яблунівське» та небайдужих мешканців, було оперативно розчищено дорогу та відновлено рух.

До слова, замулення вулиць в Яблуневі відбулося внаслідок відсутності обвалкування полів, через що стрімкі потоки води стікаючи з полів нанесли шар ґрунту на дороги.

Відтак, відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Ренькаса від 02.07.2021 № 265-р було створено комісію та проведено обстеження наслідків стихії. За результатами обстежень складені відповідні акти. Житлові будинки приватного сектору під час негоди не постраждали.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що два села Степанецької громади опинилися без світла через сильний буревій (фото).