Брат потерпілого, до якого на виклик прибули медики, почав стріляти біля автівки автівки швидкої медичної допомоги та погрожув дістати бойову гранату.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

Вчора на Канівську підстанцію швидкої медичної допомоги надійшов виклик «Травма голови у чоловіка». Бригада екстреної меддопомоги відразу виїхала в село Ліпляве, що на Канівщині. Приїхавши на місце події, медики з’ясували, що травму отримав 22-річний чоловік під час сварки з рідним братом. Зі слів молодшого, старший брат вдарив його по голові невідомим предметом. Фельдшер надав допомогу пацієнтові, у якого виявив розсічену рану потиличної ділянки голови.

Як повідомляють в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у цей час медику подзвонив диспетчер і повідомив, що, зі слів водія, біля автомобіля «швидкої» лунають постріли. Вибігши на вулицю, фельдшер зрозумів, що біля автівки дійсно стріляв з невідомої зброї старший брат потерпілого. Також, зі слів водія, чоловік кричав, нібито він атовець, і погрожував дістати бойову гранату. Бригада викликала поліцію.

У зв’язку з тим, що допомогу потерпілому працівники ЕМД вже надали і на місці події була реальна загроза їхньому життю та здоров’ю, бригада до приїзду поліції мала на меті виїхати  в безпечне місце. Але, рухаючись на виїзд від будинку, автівка наштовхнулась на перешкоду – дорога була перекрита хмизом і дровами. Відтак, бригада не могла проїхати.

По приїзду поліції фахівці ЕМД розповіли співробітникам МВС про те, що сталось. На вимогу працівників правоохоронних органів підозрюваний в нападі на бригаду виніс свою рушницю, яка виявилась пневматичною. Зброю вилучили працівники поліції.

Подальша доля нападника працівникам Обласного центру екстреної медичної допомоги не відома. Там сподіваються на адекватну реакцію правоохоронних органів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівському лікарю, із яким нещодавно стався скандал, винесли догану.