На Тарасовій горі у Каневі відбулися заходи, приурочені до 156-х роковин  від дня смерті генія українського народу - Тараса Шевченка.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Участь в останніх взяли заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, голова Канівської РДА Дмитро Шелест, голова Канівської районної ради Сергій Геращенко, міський голова Ігор Ренькас, працівники структурних відділів виконкому та адміністрації, небайдужі канівчани та гості міста.

В ході вшанування пам'яті Кобзаря, отцем Гергієм було проведено поминальну панахиду, а всі учасники взяли участь в церемонії покладання квітів до могили Тараса Шевченка і Олекси Гірника.

«Сьогодні ми маємо особливу благодать, саме тут, на Чернечій горі, відзначити день пам’яті Тараса Шевченка, бо по всій Україні і за межами рідного краю українці повертаються до Канева, як християни до Єрусалиму», - зауважив в ході власного виступу перед присутніми перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника Ігор Ліховий.