За інформацією заступника директора Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України  Миколи Тищука, у період з 10 до 16 січня в області захворіло 4855 осіб, із них – 2915 дітей віком до 17 років. Із початку епідсезону від грипу провакцинувалися 6773 людини, зокрема, 1582 особи з груп медичного та 2708 осіб епідемічного ризиків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вичерпно».

«Протягом останнього тижня працівники вірусологічної лабораторії Черкаського ОЛЦ МОЗ України оглянули два зразки від хворих з підозрою на грип, один має позитивний результат (пацієнт хворий на грип типу А (Н1). Перевищення  епідпорогу не зафіксували на жодній адміністративній території. За звітній тиждень  на Черкащині не зареєстрували летальних випадків унаслідок сезонних вірусних захворювань», –  сказав Микола Тищук.

Нині на Черкащині ефективно функціонують 585 ліжок для надання медичної допомоги інфекційним хворим, з них 274 – дитячих.

Щорічна вакцинація — найдієвіший засіб для профілактики грипу. Вакцина зміцнює імунітет і змушує працювати активніше та більш продуктивно.

За словами медиків, у разі вчасної імунізації, ймовірність тяжкого перебігу захворювання та ускладнень: зменшується на 60%; кількість смертельних випадків зменшується на 80%; частота госпіталізацій зменшується приблизно вполовину.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівництво району, ОТГ та міста провели спільну нараду щодо утримання КНП «Канівської ЦРЛ».