Реалізує його Черкаська ОВА спільно з Центром безпечного водіння Pilot та Автомобільною Федерацією України. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Головна мета контраварійного водіння – не потрапляти в аварійні ситуації. Або ж уміти з них виходити з мінімальною шкодою. Кожна група має по 4-6 занять із інструкторами. Далі – здобуті знання передаватимуть у своїх колективах. 

«Ясна річ, що для Перемоги нам потрібні якісне озброєння і техніка. Ще одна складова – якісна підготовка. І це стосується абсолютно всього. Ми з області регулярно спрямовуємо на передню лінію фронту автомобілі для наших оборонців. Там важлива кожна секунда для порятунку життів, вчасної евакуації, для успішного виконання завдань. Цей проект – якраз про відпрацювання потрібних навичок водіїв», - зауважив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Засновник центру безпечного водіння Pilot Андрій Яроменко розповів, що першочергове завдання інструкторів – надати максимум практичних знань учасникам.

«Усе для того, щоб у разі конкретної ситуації водії могли швидко виконати роботу і 100% безаварійно», – пояснив він.

Заняття з контраварійного водіння сьогодні відвідує військовослужбовець Олександр. Розповідає, що хоч за кермом уже 18 років, проте знання, отримані на цьому курсі, надважливі. 

«Тут вчать того, що не можна побачити в якомусь відео в інтернеті чи дізнатися у звичайній автошколі. Приміром, вправа, як виходити із заносу. Я це робив інакше, а хлопці пояснили, як правильно. Безцінний досвід!» , – додав військовослужбовець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чоловіка, який вимагав 40 тисяч гривень за визволення із полону, судитимуть на Черкащині.