Голова Черкаської обласної державної адміністрації Ігор Шевченко своїм  розпорядженням  затвердив робочу групу, яка вивчатиме екологічну діяльність підприємств, що належать Юрію Косюку та працюють на Черкащині, зокрема: ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ДП «Перемога Нова».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка.

До складу робочої групи увійшло одразу 23 особи, частина з яких є працівниками обласної адміністрації, зокрема сам Шевченко та його підлеглі Олена Звягінцева, Олена Рясик, Сергій Демиденко, Ярослав Фатенко.

Окрім цього до складу робочої групи увійшли  представники місцевого самоврядування: Канівський міський голова Канева Ігорь Ренькас, голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко, голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, заступник голови Канівської РДА Анатолій Дурицький, а також поліцейський Олександр Мельниченко, чиновники-екологи та працівники підприємств, яких перевірятимуть. 

У розпорядженні зазначено, що основним завданням робочої групи є вивчення екологічних аспектів господарської діяльності ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ДП «Перемога Нова».

Терміни роботи групи не визначено, лише зазначається, що вона припиняє свою діяльність за розпорядженням голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Водночас керівництво підприємства зазначає, що вони самі виступили ініціаторами створення відповідної комісії та максимально сприяють тому, щоб робота комісії була продуктивною, відтак, абсолютно не заперечують, щоб представники комісії мали можливість брати необхідні речовини для проведення аналізів у будь-який час.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівці облаштували території біля джерела завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів від МХП.