У Каневі до кінця 2021 року планують добудувати Шевченківський культурний центр.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «Інтерфакс – Україна».

«У планах - завершити цей об'єкт цього року. Працюємо зараз над концепцією. Але хочемо, щоб цей об'єкт став центром Шевченківської творчості, щоб там відбувалися шевченківські дні, які проходять у Києві. Хочемо, щоб там розміщувалася експозиція робіт Тараса Шевченка. Також важливо, щоб у закладі канівські діти займалися в різних гуртках, розвиваючи таким чином позашкільну освіту. у центрі повинно вирувати життя», - зазначив голова ОДА Олександр Скічко.

Крім того, серед пріоритетів у рамках «Великого будівництва» на 2021 рік також Будинок культури в Умані, реконструкція незавершеної будівлі критого басейну гімназії імені С.Д. Скляренка в Золотоноші, медичні амбулаторії.

Щодо «Великого будівництва» доріг, то у 2021 році планують відновити близько 150 км дорожнього полотна.

«Остаточну суму буде визначено відповідно до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого Постановою КМУ. На відновлення доріг місцевого значення маємо зараз 599,3 млн грн», - наголосили в прес-службі ОДА.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мітинг-реквієм, буктрейлер та виставки – анонс заходів із відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.