Напередодні нового року закінчено поточний середній ремонт та введено в експлуатацію дві ділянки регіональної автодороги державного значення Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук км 36+800 – км 45+800 та км 52+800 – км 58+800 загальною протяжністю 15 км.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

На 15 км дороги Р-10, між селами Софіївка та Мошни та від села Мошни через село Будище Черкаського району у напрямку Черкас, виконано роботи із влаштування поширення проїжджої частини, влаштовано основа дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом. Влаштовано нові шари вирівнюючого та верхнього асфальтобетонного покриття, влаштовано прикромкові водовідвідні лотки, укріплено узбіччя, встановлено нові дорожні знаки та влаштовано нову дорожню розмітку з пластику. Проведено роботи із влаштування прикромкових лотків, бортового каменю, бар’єрного огородження, тротуарів, пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту, а також інші необхідні роботи.

Раніше, цього ж року було завершено ремонт та введено в експлуатацію дві ділянки протяжністю 15 км автодороги Р-10 км 28+800 - км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району та км 45+800 - км 52+800 у селі Мошни Черкаського району.

Підрядні організації: ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Главшляхбуд».

Цього року на автодорозі державного значення Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук у рамках програми Президента України «Велике будівництво» відремонтовано 30 км дорожнього покриття.

Зображення може містити: дерево, небо, надворі та природа

Зображення може містити: небо, road, дерево, надворі та природа

Зображення може містити: небо, road, надворі та природа

Зображення може містити: небо, дерево, road, надворі та природа

Зображення може містити: небо, дерево, road, надворі та природа

Зображення може містити: дерево, небо, road, надворі та природа

Зображення може містити: небо, дерево та надворі

Зображення може містити: дерево, небо, road, надворі та природа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час пожежі на Канівщині загинув 70-річний чоловік (фото).