На трасі Р-10 «Черкаси-Чигирин-Кременчук» облаштовують тимчасовий залізний міст через річку Росава.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Групи компаній «Автострада».

Кілька таких мостових конструкцій Україні передала Чехія - одну з них монтуємо на Р-10, замість аварійного мосту, задля того, щоб не допустити транспортний колапс на цьому автошляху й покращити дорожній рух в області.

«Це питання зараз на часі, адже по основній артерії, що веде до Черкас - дамбі через Дніпро на дорозі Н-16 зараз діють вагові обмеження через її пошкодження ракетними обстрілами.

Мостову конструкцію монтуємо поруч зі старим мостом на річці Росава - цей міст був непрацездатним ще до початку війни. Зараз фахівці Автостради роблять підходи до мосту та монтують прогонові конструкції. Цей міст збирається як конструктор, зокрема, без використання спеціальної мостової техніки, тож зібрати його можна оперативно. Роботи ми розпочали на початку серпня, а завершимо збір у вересні», - зазначено у повідомленні «Автострада».

Переданий міст являє собою 36-метровий двоповерховий двостінни армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом. Цей міст перебував на консервації, тож знаходиться в гарному стані.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та міст

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 39 аварій сталося на Черкащині за минулий тиждень – медики констатують збільшення кількості ДТП.