На минулому тижні святкові заходи із нагоди відзначення Дня села відбулися і у Мартинівці.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

14 вересня 2018 року у Мартинівці відзначали День села. На урочисті заходи, які традиційно відбувалися на подвір’ї Мартинівського НВК, завітали Степанецький сільський голова Олександр Яременко, який звернувся до громади із привітальним словом, та громадський діяч, керівник соціальних проектів Ірина Ванникова, яка вручила сертифікат на придбання музичної апаратури в сільський клуб.

Свято розпочали учні Мартинівського НВК та місцеві аматори. Згодом свої виступи публіці подарували народний ансамбль танцю «Канівчанка» Канівського коледжу культури і мистецтв, народний ансамбль народної музики «Здоровенькі були!» та вокальний ансамбль «Любисток».

До уваги всіх присутніх була представлена виставка умільців дитячої творчості, яка захоплювала своєю різноманітністю. Для місцевих дітлахів організували роботу автомата із солодкою ватою, на батутах та надувних гірках, які їм надав традиційний спонсор БО «БФ «Урожай-громаді».

Окрім цього у рамках святкової програми відбувся конкурс «Міс Мартинівка-2018». Цього року змагатись за першість виявили бажання 5 учасниць, які вступили до бою за титул «Найкрасивіша та найталановитіша», демонструючи не лише свої таланти і красу, але й рівень інтелектуального розвитку.

Конкурс включав в себе 6 етапів: «візитка» кожної учасниці; дефіле «Вишиванка»; «шоу талантів»; конкурс «Інтелект»; дефіле «Власний стиль», в якому учасниці демонстрували сукні створені з підручних матеріалів; «грація».

Титул «Міс Мартинівка-2018» отримала учениця 9 класу Котляр Яна, посівши беззаперечне перше місце. Усі учасниці були нагороджені поїздкою до Львова. На завершення святкування всіх жителів та гостей села почастували смачною кашею та куриними стегенцями.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на День села Степанцям подарували сертифікати на чверть мільйона гривень.